تبلیغات
!!! هرچی دلت بخواد !!! - بازی آنلاین و مهیج لاک پشت های نینجا Teenage Mutant Ninja Turtles

!!! هرچی دلت بخواد !!!

هر چی بخوای میتونی پیدا کنی

بدون شک بسیاری از شما با کارتون لاک پشت های نینجا یا همان Teenage Mutant Ninja Turtles ( به اختصار TMNT ) کم و بیش آشنایی دارید و قسمت هایی از آن را تماشا کرده اید. شرکت Ubisoft پس از مشاهده ی استقبال بی نظیری که از این کارتون شد تصمیم بر این گرفت تا یک بازی با ماجرا ها و شخصیت های اصلی آن نظیر Leonardo Raphael, Michelangelo و Donatello را طراحی و برای اکثریت کنسول ها و PC عرضه کند.

بر همین اساس نیز برای تبلیغات و مشهور شدن آن نسخه کم حجم و آنلاین آن را با عنوانبازی Teenage Mutant Ninja Turtles Double Damage در اختیار کاربران اینترنتی قرار داد تا با مراحل بسیار جذاب و سرگرم کننده ای که دارد کاربران را تشویق به خرید نسخه اصلی آن کند. هم اکنون می توانید این بازی بسیار پر هیجان را به صورت رایگان و بدون نیاز به نصب از این سایت تجربه کنید !


جستجوهای ورودی:

بازی ماجرایی+ بازی انلاین+ بازی آنلاین لاک پشت های نینجا 10+ بازی کم حجم لاک پشت+ بازی انلاین+ dl freegames ir/games/tmnt-double-damage swf+ بازیهای انلاین+ بازی انلاین لاک پشت های نینجا+ بازی لاکپشت های نینجا انلاین+ بازی لاکپشت های نینجا+ بازیانلاین+ بازی انلاین لاک پشت های نینجا+ بازی آنلاین tmnt+ بازی انلاین tmnt+ بازی لاک پشت های نینجا+ بازی آنلاین لاک پ+ عروسی لاک پشتهای نینجا+ بازیهای سونیک و لاکپشتهای نینجا+ بازی آنلاین لاک پشت های نینجا+ انلاین بازی لاک پشتان نینجا به صورت اینترنتی+

طبقه بندی: بازی،

[ چهارشنبه 26 تیر 1392 ] [ 11:54 ب.ظ ] [ محمد حسین هنرکار ]

[ نظرات() ]


مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه